Crop tişört göbeğin açıkta kalacağı şekilde tasarlanan bir tişört modelidir. Son yıllarda oldukça popüler olan croplar özellikle genç kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Genellikle yaz aylarında kullanılan bu tişörtler stil ve rahatlığı bir arada sunmaktadır.

Crop tişört alt kısmı göbek hizasında sonlanacak şekilde tasarlanmıştır. Moda meraklıları arasında son derece yaygın ve popülerdir. Özellikle sıcak havalarda günlük giyimin vazgeçilmez bir parçası olan croplar resmi ortam ve etkinlikler için uygun olmayabilir.

Beyaz Crop Tişört

Crop t shirt yüksel bel pantolonlarla mükemmel uyum sağlamaktadır. Bu tişörtlerin en belirgin özelliği, standart tişörtlerden daha kısa olmasıdır. Kendi içinde de kısa veya daha kısa crop olarak ayrılmaktadır. Cropların her vücut tipine uyacak modelleri mevcuttur.

Croplar baskılı, desenli, çizgili, düz gibi çeşitli stillerde üretilebilir. Ayrıca kısa kollu crop, uzun kollu crop da seçenekler arasındadır. Bu tişörtler etekler ve şortlarla da kombinlenebilmekte, bu sayede rahat ve şık bir görünüm elde edilebilmektedir.

Oversize crop gençler tarafından tercih edilmekle birlikte her daim dinamik ve genç görünmek isteyenler için de idealdir. Yaz aylarında, geniş kesimi sayesinde serin tutan bu tişörtler konforlu bir kullanım sunmaktadır. Günlük giyimde, sporda, plajda rahatlıkla kullanılabilen croplar sıcak havalarda kurtarıcı bir seçenektir.

Yaz aylarında kullanılan giyim ürünlerinde kumaş seçimi çok önemlidir. Terletmeyen, nefes alabilen ve yüksek kaliteli pamuklu crop cilt sağlığını da desteklemektedir. Crop tişörtler kısa kesimi sayesinde vücudu daha serin tutarlar ve vücudun hava almasını sağlarlar.

Crop modelleri modern ve trend bir görünüm sunarlar. Aynı zamanda gençliğin sınır tanımayan, dinamik ve özgür yanlarını yansıtırlar. Yüksek bel jean, etek, tayt ve şort gibi pek çok alt giyim ürünüyle rahatça kombinlenebilirler.

Croplar rahatlığı ve serbest hareket imkanını ön planda tutuyor. Bu parçalar, şehirdeki rahat bir gün için ideal. Ayrıca polo yaka crop modelleri ile pratiklik ve şıklığı aynı anda yakalamak mümkün oluyor. Bu tişörtler evde, spor salonunda, sokakta, plajda rahatlıkla kullanılabilir. Siyah crop hızlı ve kolay bir şekilde kombinlenebilir ve böylece şık görünümden ödün vermeye gerek kalmaz. Crop tişötler ile her ortamda konfor yakalanabilir.

Crop Tişört 02

Crop seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Crop seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Tarzınızı yansıtırken rahatlıktan da ödün vermemek için bunlar çok önemlidir. Cropların uzunlukları farklılık gösterir. Bazıları tam göbek hizasında biterken bazıları da daha kısadır. Vücut tipinize uygun olan ve rahat hissettiğiniz tişörtü seçmelisiniz.

Tişörtler yaz aylarında daha çok tercih edilen giyim ürünleridir. Bu bakımdan kumaş kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Pamuklu, nefes alabilen, terletmeyen kumaşlar sıcak havalar için daha uygundur. Croplar vücuda oturan veya oversize kesimlere sahip olabilirler. Burada da yine vücut tipine uygun seçim yapmak gerekir.

Her zevke uygun desen ve renkte crop bluz üretilmektedir. Bu tişörtlerin bakımı ve temizliği oldukça kolaydır. Bu tişörtlerin çoğu makinede yıkanabilir. Crop seçerken marka tercihi de kritiktir. Kumaşın kalitesi, dikişlerin sağlamlığı ve renklerin solma eğilimi markaya göre değişir.

Friday Offset yüksek kalitede ürünleri uygun fiyatlarla üretmektedir.

Mağazamız ürünlerini hemen inceleyin